(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 13:28

electronic spares (Nr 2745320)

electronic spares

Długość [m]:

50.8

Szerokość [m]:

50.8

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

4.54

Liczba sztuk:

2

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Harrisburg, 17109, Stany Zjednoczone

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Dar es Salaam, Tanzania

Termin elastyczny