Elektro- Kabinenroller (3-Räder) (Nr 6213417)

Elektro- Kabinenroller (3-Räder)

Marka i model:

Econelo

Waga w kg (łączna):

340

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Liczba sztuk:

1

Dystans: 618.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Stuttgart

Od 17 sie 2020 do 20 sie 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 28 sie 2020 do 30 sie 2020


Transport motocykli lub skuterów

Motocykle oraz skutery to często kosztowne ładunki, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - niemniej jednak jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez ani jednej rysy.

            Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są raptem 2, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

            Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest niepewne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą tego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.