(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 20:10

element karoserii waga 250kg

(Nr 2010875)
element karoserii waga 250kg

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

strech

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 228.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 74745
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 21:18

Opis oferty:

witam bus blaszak 3,60 długi jeżeli się zmiesci jestesmy do dyspozycji jutro rano

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 06:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wtedy wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i inne pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lesko, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Morawczyna, Polska

6 wrz 2017