(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 20:10

element karoserii waga 250kg

(Nr 2010875)
element karoserii waga 250kg

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

250.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

strech

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 228.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 21:18

Opis oferty:

witam bus blaszak 3,60 długi jeżeli się zmiesci jestesmy do dyspozycji jutro rano

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

1250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 06:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważnetego ładunku parametry – waga i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać opakowanie. Ważna bywa również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko transport, czy także załadunek oraz rozładunek. Zasadniczą informacją może być również czas zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Lesko, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Morawczyna, Polska

6 wrz 2017