(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-09-05 20:10

element karoserii waga 250kg

(Nr 2010875)
element karoserii waga 250kg

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

250.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

strech

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 228.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 21:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-08, 21:18

Opis oferty:

witam bus blaszak 3,60 długi jeżeli się zmiesci jestesmy do dyspozycji jutro rano

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

1250 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 06:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przewiezienia drobny towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których waga jest większy niż 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Istotna jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest również czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lesko, Polska

Od 5 wrz 2017 do 6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Morawczyna, Polska

6 wrz 2017