(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-29 14:25

Elementy konstrukcji naczepy lekkie aluminiowe

(Nr 2247018)
Elementy konstrukcji naczepy lekkie aluminiowe

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 570.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się meble, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, panele itd.), okna czy artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Dobre Miasto, 11-040, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny