(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-05 11:09

Elementy mebli

(Nr 2257860)
Elementy mebli

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

7000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

folia strecz, steropian, płyta meblowa

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 129.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę kluczowych tematów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, na dodatek w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

12 sty 2018