(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 13:23

Elementy montażowe z drewna

(Nr 2113815)
Elementy montażowe z drewna

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 475.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji usługi.

Ładunki przewożone w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Brodnica, 87-300, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, 43-300, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017