(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 13:23

Elementy montażowe z drewna

(Nr 2113815)
Elementy montażowe z drewna

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 475.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 125452
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 14:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej powierzchni, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których waga przewyższa 3,5 t. i inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Należy również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać paczkę. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją może być także termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Brodnica, Polskaskierniewice

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017