(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-25 13:23

Elementy montażowe z drewna

(Nr 2113815)
Elementy montażowe z drewna

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 475.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-10-2017, 14:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotnejego parametry – waga i wielkość. Wypada także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Brodnica, Polskaskierniewice

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bielsko-Biała, Polska

Od 2 lis 2017 do 3 lis 2017