(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 16:12

Elementy scenografii, oraz materiały budowlane (płyty meblowe, formatki plexi, hips, podesty sceniczne, zastawki teatralne, etc.) Razem około 30-40m3

(Nr 1823488)
Elementy scenografii, oraz materiały budowlane (płyty meblowe, formatki plexi, hips, podesty sceniczne, zastawki teatralne, etc.) Razem około 30-40m3

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2,4

Wysokość [m]:

2,4

Waga w kg:

3000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 216.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, albowiem części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład stół może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Olsztynek, Polska

7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 7 cze 2017 do 9 cze 2017