(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 12:16

Elementy wyposażenia biura

(Nr 2744840)

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 87.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Wrocław, 53-633, Polska

Od 24 maj 2018 do 29 maj 2018

Adres i termin dostawy

Góra, 56-200, Polska

Od 24 maj 2018 do 30 maj 2018