(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-29 00:40

elliptical equipment

(Nr 2329696)

Długość [m]:

1.96

Szerokość [m]:

1.07

Wysokość [m]:

1.78

Waga w kg (łączna):

185.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 182.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi kompetentnie ochronić urządzenie, żeby uniknąć uszkodzeń, zadrapań jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest związana przede wszystkim od wymiarów i wagi przedmiotu oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga należytych koncesji jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł/km.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Blenheim Close, Forest Heath, IP28 8QA, Wielka Brytania

Od 1 lut 2018 do 9 lut 2018

Adres i termin dostawy

Londyn, SM1 2AN, Wielka Brytania

Termin elastyczny