(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Łodzie motorowe Dodano: 2017-06-01 20:25

Embarcación cabinada

(Nr 1823816)

Długość [m]:

5,80

Szerokość [m]:

2,30

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1057.00 km

Informacje dodatkowe:

Las medidas son aproximadas, en particular la profundidad (ni idea de ese parámetro). La embarcación es una Sessa Rapala 19 con fueraborda 70 cv. La foto está sacada de internet de una equivalente. Las fechas, pues lo antes posible..

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport łodzi motorowej

    Koszt przewozu łodzi z silnikiem zależy przede wszystkim od gabarytu i ciężaru łodzi, jak również od odległości jaką ma do pokonania przesyłka. Koszt transportu małej łodzi z silnikiem to 1,20 zł/km. Tymczasem cena transportu większej łodzi motorowej lub dużego jachtu to blisko 2,50 do 3 złotych za kilometr. Cena przewozu małych, lekkich łodzi dla wędkarzy rozpoczyna się już od 0,30 zł/km. Dla porównania przewiezienie roweru wodnego to koszt niecałe 0,80 złotych za kilometr.

    Na przykład, transport łodzi o ciężarze całkowitym 200 kilogramów na trasie Olsztyn – Jasło (552 kilometry) kosztował 649 złotych, zatem 1,20 złotych za kilometr. Za transport łodzi o ciężarze 350 kilogramów na trasie Gassy (woj. mazowieckie) – Olsztyn (236 km) zapłacono 550 zł, zatem 2,30 złotych za kilometr.

    Przy przewozie jachtu o wadze prawie 700 kilogramów na odcinku Bourne (UK) – Nowa Sól (1462 kilometry) zapłacono 2000 zł, czyli zaledwie 1,40 złotych za kilometr.

    Nim wycenimy transport łodzi wypadałoby sprawdzić, czy wymiary podane przez producenta to faktyczne wymiary łodzi. Długość liczy się od końca dziobu do środka rufy, a szerokość wskazuje punt, w którym łódź z silnikiem jest najszersza.

Procedury

    W trakcie transportu łodzi doradza się wybór mniej uczęszczanych tras jak i również unikanie godzin o najwyższym natężeniu ruchu. Masa łodzi i lawety nie powinna być większa niż 3,5 tony, gdy się tak stanie, wówczas przewoźnika obowiązuje dysponowanie systemem ViaTOLL. W przypadku, gdy łódź ma być transportowana drogą morską, obowiązkowe jest posiadanie papierów upoważniających do pływania. Należy poinformować firmę transportową, czy łódź posiada ubezpieczenie, a także czy posiadają w łodzi środki ratunkowe i narzędzia nawigacyjne.

Adres i termin nadania

Gandia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villagarcía de Arosa, 36600, Hiszpania

Termin elastyczny