(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Łodzie motorowe Dodano: 2017-06-01 20:25

Embarcación cabinada

(Nr 1823816)

Długość [m]:

5,80

Szerokość [m]:

2,30

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1057.00 km

Informacje dodatkowe:

Las medidas son aproximadas, en particular la profundidad (ni idea de ese parámetro). La embarcación es una Sessa Rapala 19 con fueraborda 70 cv. La foto está sacada de internet de una equivalente. Las fechas, pues lo antes posible..

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport łodzi motorowych

    Koszt transportu łodzi z silnikiem uzależniony jest przede wszystkim od gabarytu i wagi łodzi, jak również od odległości jaką ma do pokonania przesyłka. Cena przewozu niedużej łodzi z silnikiem to 1,20 zł/km. Tymczasem koszt przewozu dużej łodzi motorowej lub dużego jachtu to średnio 2,50 do 3 zł/km. Koszt transportu niewielkich, nieciężkich łodzi dla wędkarzy rozpoczyna się już od 0,30 zł/km. Dla porównania transport roweru wodnego to koszt niecałe 0,80 zł/km.

    Na przykład, przetransportowanie łodzi o wadze 200 kilogramów na odcinku z Olsztyna do Jasła (552 km) cena wyniosła 649 , zatem 1,20 złotych za kilometr. Za przewóz łodzi o ciężarze 350 kg na trasie z Gassy (mazowieckie) do Olsztyna (236 km) zapłacono 550 , czyli 2,30 złotych za kilometr.

    Przy przewozie jachtu o wadze 700 kilogramów na odcinku Bourne (Anglia) – Nowa Sól (1462 kilometry) zapłacono 2000 zł, czyli zaledwie 1,40 złotych za kilometr.

    Nim wycenimy transport łodzi warto sprawdzić, czy wymiary podane przez producenta to faktyczne wymiary łodzi. Długość liczy się od środka rufy do końca dziobu, a szerokość wyznacza punt, w jakim łódź z silnikiem jest najszersza.

Procedury

    W trakcie transportu łodzi radzi się wybór mniej uczęszczanych dróg i unikanie godzin o wysokim natężeniu ruchu. Masa zestawu nie może być większa niż 3,5 tony, w przeciwnym razie przewoźnika obowiązuje posiadanie systemu ViaTOLL. W przypadku, gdy łódź ma być przewożona drogą morską, niezbędne jest posiadanie papierów uprawniających do pływania. Należy poinformować przewoźnika, czy łódź posiada ubezpieczenie, a także czy dostępne są w niej środki ratunkowe i narzędzia nawigacyjne.

Adres i termin nadania

Gandia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villagarcía de Arosa, 36600, Hiszpania

Termin elastyczny