(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-27 11:37

Empacadora 1100kg 2.30 de ancho y 4.90 de largo (Nr 2754944)

Empacadora 1100kg 2.30 de ancho y 4.90 de largo

Marka i model:

John deree 219

Długość [m]:

4.90

Szerokość [m]:

2.30

Wysokość [m]:

1.60

Waga w kg (łączna):

1100.00

Dystans: 324.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych często jest przewozem o dużych rozmiarach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Wielkie urządzenia rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa zwyczajnie jeździć po drogach, dlatego że ich rozmiar przewyższa dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Europie. Trudność przedstawiać może także napór osi maszyn rolniczych, który przewyższa standardy dopuszczalne dla większej części szos.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych z reguły stosuje się naczepy rodzaju jumbo lub tele. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych posiadają prawidłowo przysposobionymi lawetami, jakie mogą przetransportować pojazdy uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i doświadczenie. W przypadku, jeżeli pojazd przekracza dopuszczalne standardy wielkością lub ciężarem, konieczne będzie uzyskanie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu ciągników uprawnych

    Cena transportu maszyny rolniczego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i sprawności maszyny. Na koszt transportu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Znaczącym elementem może być również termin transportu.

Adres i termin nadania

Valsemana, 24620, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Navaluenga, 05100, Hiszpania

Termin elastyczny