(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 10:46

Enseres de trastero de unos 25m3

(Nr 2410568)
Enseres de trastero de unos 25m3

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Ilość sztuk:

4050

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 439.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Los Santos de la Humosa, 28817, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Fuente del Maestre, 06360, Hiszpania

Termin elastyczny