(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

envio de pertenencias personales (Nr 5451846)

envio de pertenencias personales

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

6

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bristol

30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Meksyk, Meksyk, Meksyk

31 sty 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).