(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Es un piso pequeño con dos habotaciones sin cocina (Nr 4589573)

Es un piso pequeño con dos habotaciones sin cocina

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

1800

Dystans: 2059.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Turyngia, Bad Langensalza

Od 26 sie 2019 do 30 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

30 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego majątku.