(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-25 10:07

escarabajo 1300

(Nr 3009940)
escarabajo 1300

Marka i model:

volkswagen 1300

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 535.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 375261
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-07-2018, 12:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-02 do 2018-08-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości: (1)

Andrzej G. (Przewoźnik)
30-07-2018, 12:50
Hello. It is current? Insurance 200 000 euros. Please let me know soon as possible. Best regards
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta uwidacznia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gelves, 41120, Hiszpania

Termin elastyczny