(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

escultura (Nr 4651764)

escultura

Długość [m]:

185

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

45.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

MUY FRAGIL

Opakowanie ładunku:

CAJA CON BASE PALET Y FILM DE PLASTICO

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1349.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Palau-Del-Vidre

Od 1 sie 2019 do 7 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Surrey, Dorking

Od 18 sie 2019 do 31 sie 2019


Dzieła sztuki

           Przewóz dzieł sztuki jest tematem, któremu powinno się poświęcić dużo zainteresowania, ponieważ są to zwykle przedmioty o znacznej wartości, czy to pieniężnej, czy sentymentalnej.

            Gdy chcemy zlecić ten typ transportu w aukcji transportowej Clicktrans, kliknij w kategorię „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas przekonanie, że paczka zostanie zauważona przez firmę transportową. Jeżeli potrzebujesz, żeby firma przewozowa opakowała płótno lub rzeźbę, napisz taką informację w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, możesz również uzgodnić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Jeśli chcesz sam opakować obraz do przewozu, nie zapomnij o kilku ważnych podpowiedziach. Folia bąbelkowa będzie perfekcyjna do ochronienia z zewnątrz dzieła przed zarysowaniami. Kiedy pakujesz nią obraz, folia bąbelkowa nie powinna przywierać do pomalowanej powierzchni, warto więc wcześniej zabezpieczyć malunek w inną, nieklejącą powłokę, przykładowo w prześcieradło. Jeżeli starasz się przetransportować dzieło w pudełku lub skrzyni, bezwzględnie wypełnij puste przestrzenie między obrazem a ściankami skrzyni. Można do tego użyć profesjonalne bloki styropianowe albo sztuczne napełniacze, ale sprawdzą się także, pomięte skrawki papieru, np. gazet. Kluczowe jest, aby opakowanie było jedynie nieco większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć przesuwania się w środku pakunku.

            Cena transportu obrazu może być zdumiewająco mała. Dokonany w portalu Clicktrans transport dużego płótna na trasie Warszawa – Kraków odbył się za tylko 100 złotych.