(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Euro paleta z 62-200 Gniezno do Glenrothes KY7 6PB, Wielka Brytania (Nr 5990409)

Euro paleta z 62-200 Gniezno do  Glenrothes KY7 6PB, Wielka Brytania

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

1.40

Waga w kg (łączna):

90

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2079.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Gniezno

Od 16 kwi 2020 do 21 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Fife, Glenrothes

Od 10 kwi 2020 do 21 kwi 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).