(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 19:25

factory yr 50

(Nr 1922275)

Marka i model:

factory yr 50

Waga w kg:

95.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1020.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-08-2017, 16:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-14 do 2017-08-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

330 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 23:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-09-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 330 €

Wiadomości:

345 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 23:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-09-01

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 345 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to zazwyczaj cenne ładunki, które wyglądają na stosunkowo trudne do zabezpieczenia podczas transportu. Ciężkie - wszakże tylko złudnie. Poprawnie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma trasę bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie transportu na przyczepie, niezbędne cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie 2, gdyż dysponują one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wylać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest niepewne i zagraża zniszczeniem motocykla lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w przypadku gdy firma może wziąć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Oza dos Ríos, 15380, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jávea/Xàbia, Hiszpania

Termin elastyczny