Fahrradtransport (Nr 5928136)

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

16

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

55

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2276.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Akwizgran

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Kadyks

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa stanowi bazę aktualnych zamówień i gwarantuje firmom przewozowym szeroki dostęp do przesyłek uszeregowanych według kategorii. Kiedy chcemy skorzystać z giełdy transportowej, należy utworzyć konto – opcja ta jest zupełnie darmowa. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to powinno się dodać swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym transport) lub poszukać zlecenia na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy ofert w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - możliwość zademonstrowania swojego ładunku setką firm transportowym, które sprawnie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki można znaleźć na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się oferty przewozowe dla różnorakiego rodzaju ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zgłosić transport w ramach wielu kategorii, na przykład: meble, samochody, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, rolnicze maszyny, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, dzieła sztuki, jachty, kajaki, pasażerowie jak i wiele innych. Do wziętych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: przewóz samochodów, przewóz mebli oraz giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ogłoszeń są oferty przewozowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.