(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Falt E Bike 86 x68 x43 cm mit Bosch Akku , 24 KG in Fahrradtasche (Nr 4819916)

Falt E Bike 86 x68 x43 cm  mit Bosch Akku  , 24 KG  in Fahrradtasche

Waga w kg (łączna):

24.00

Dystans: 1805.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wiedeń

Od 9 wrz 2019 do 16 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W przypadku, kiedy transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić właściwy karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto ulokować w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.