(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 21:08

Felga aluminiowa

(Nr 2644584)
Felga aluminiowa

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1471.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Upton Way, Northampton, Wielka Brytania

1 maj 2018

Adres i termin dostawy

Leszno, 64-100, Polska

4 maj 2018