(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Felgi samochodowe 16" nie zapakowane w kartony (Nr 6801968)

Felgi samochodowe 16" nie zapakowane w kartony

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.59

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 310.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Luboń

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).