(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-28 06:28

fendt 209s z turem https://www.mascus.pl/specs/4-wd_984764/fendt/209-sa_1015766 do wagi i wymiarów nalezy doliczyc tur przedni

(Nr 1876055)
fendt 209s z turem https://www.mascus.pl/specs/4-wd_984764/fendt/209-sa_1015766 do wagi i wymiarów nalezy doliczyc tur przedni

Dystans: 912.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn rolniczych prawie zawsze bywa transportem ponad formatowym. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Duże pojazdy uprawne są urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mogą samodzielnie jeździć po ulicach, bowiem ich rozmiar przekracza dopuszczalne gabaryty zakładane przez przepisy w Polsce jak również w Europie. Przeszkodę powodować może jeszcze nacisk osi pojazdów rolniczych, który przerasta normy dozwolone dla większości tras.

Jak transportuje się maszyny uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych często wykorzystuje się naczepy rodzaju semi i tele. Przewoźnicy oferujący przewóz urządzeń uprawnych powinni posiadać właściwie dostosowanymi lawetami, które podołają przetransportować pojazdy rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze posiadać przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeśli zestaw przekracza dopuszczalne zasady wymiarami lub ciężarem, wymagane jest dostanie specjalnego pozwolenia, a również potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów uprawnych

    Koszt przewozu maszyny uprawnego jest związana od wielkości, wagi i stanu pojazdu. Na wycenę transportu wpływa dodatkowo długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym czynnikiem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Celle, Niemcy

Od 5 lip 2017 do 7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Słopnice, Polska

Od 7 lip 2017 do 8 lip 2017