(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Fendt Topas 620 (Nr 7437622)

Fendt Topas 620

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1600

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 379.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport naczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. Podczas transportowania takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu dostosowanego do przewozu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć naczepy. Podstawowe parametry decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i informacja, czy przyczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, oznacza to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innej sytuacji powinno się posiadać profesjonalną maszynę, np. mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dorzucenie elementu do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej konkretnej naczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na odcinku Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

Przed transportem naczepy kempingowej, istotne bywa, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty, albo je dobrze zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z możliwości tańszego przewozu, można wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które przyjrzą się temu zleceniu oraz zasugerują dobrą cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą propozycję.