(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-12-01 17:45

fhdf

(Nr 1484532)
fhdf

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 779.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówkiwyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, London

Od 4 gru 2016 do 7 gru 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Belfast, BT1 2JJ

Od 11 gru 2016 do 15 gru 2016