(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 20:23

Fiat

(Nr 1920463)

Marka i model:

Fiat 500

Waga w kg:

920.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1485.00 km

Informacje dodatkowe:

Pojazdach z roku 2016

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa przyczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

London, United Kingdom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny