(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 21:43

Fiat 125p

(Nr 2013542)
Fiat 125p

Marka i model:

Fiat 125p

Waga w kg:

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

550

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 559.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto sprawne jezdzi

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-11

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

krzysztof325
07-09-2017, 16:38
???
rutra-1
09-09-2017, 23:54
za drogo dla mnie chyba sam nim przyjadę :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się często, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Filipów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łańcut, Polska

Termin elastyczny