(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 21:43

Fiat 125p

(Nr 2013542)
Fiat 125p

Marka i model:

Fiat 125p

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

550

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 559.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto sprawne jezdzi

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 27321
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-10 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości: (2)

Krzysztof W. (Przewoźnik)
07-09-2017, 16:38
???
Artur M. (Zleceniodawca)
09-09-2017, 23:54
za drogo dla mnie chyba sam nim przyjadę :)
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Filipów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łańcut, Polska

Termin elastyczny