(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 22:07

Fiat 126

(Nr 1875677)
Fiat 126

Dystans: 1585.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 07:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-29, 07:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Żegocina, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Vétraz-Monthoux, Francja

Termin elastyczny