(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-02-05 10:08

Fiat 126 P (Nr 2351996)

Fiat 126 P

Marka i model:

Fiat 126 P

Waga w kg (łączna):

580.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 299.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 16 lut 2018 do 17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Jodłówka-Wałki, Polska

Od 18 lut 2018 do 19 lut 2018