(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 10:49

Fiat 126p

(Nr 2011898)
Fiat 126p

Marka i model:

Fiat 126p

Waga w kg:

600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2312.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

zapraszamy!

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

3790 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się często, jak zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Tczew, Pomorska, Polska

5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Newry, Wielka Brytania

Termin elastyczny