(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 10:49

Fiat 126p

(Nr 2011898)
Fiat 126p

Marka i model:

Fiat 126p

Waga w kg (łączna):

600.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2312.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

ID firmy: 19355
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 11:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

zapraszamy!

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

3790 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Tczew, 83-110, Polska

5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Newry, Wielka Brytania

Termin elastyczny