(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 11:23

Fiat 500 1969

(Nr 1825606)
Fiat 500 1969

Dystans: 1557.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1200 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 17:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Hello. We use car transporter to carry cars :) let ua know. Cheers

Cena (zawiera VAT): 1200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, rzeczywista waga naczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Sirmione, 25019, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Peterborough, Wielka Brytania

Termin elastyczny