(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 18:12

Fiat bravo

(Nr 1875008)
Fiat bravo

Dystans: 511.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, jak kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Skegness, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Glasgow City, Wielka Brytania

Termin elastyczny