(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-27 17:29

Fiat doblo Dover do podkarpacie

(Nr 1459322)

Marka i model:

fiat

Waga w kg:

1270.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1753.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, Do przewiezienia doblo z Dover do Jaroslaw.

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 09:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-03 do 2016-12-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-04, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Dover

Od 17 gru 3 do 4 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jaroslaw

Termin elastyczny