(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-19 12:32

Fiat Ducato

(Nr 1912937)
Fiat Ducato

Marka i model:

Ducato

Waga w kg:

1500.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Hi We are planning to get our Fiat Ducato van transported through China (or other possibilities), from the border to Kazakhstan to one of the following countries, Myanmar, Laos or Vietnam, which are situated with border to south China. If possible please inform me about price, time for transport, route, or suggestions to how to get our van through China and other important information. Thanks in advance Mikkel Hansen

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się pamiętać także, faktyczna waga naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Астана, 010000, Kazachstan

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Đền Và, Wietnam

Termin elastyczny