(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-19 12:32

Fiat Ducato

(Nr 1912937)
Fiat Ducato

Marka i model:

Ducato

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Hi We are planning to get our Fiat Ducato van transported through China (or other possibilities), from the border to Kazakhstan to one of the following countries, Myanmar, Laos or Vietnam, which are situated with border to south China. If possible please inform me about price, time for transport, route, or suggestions to how to get our van through China and other important information. Thanks in advance Mikkel Hansen

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jeżeli nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Astana, 010000, Kazachstan

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hanoi, Wietnam

Termin elastyczny