(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 11:39

FIAT DUCATO

(Nr 2006714)
FIAT DUCATO

Marka i model:

FIAT DUCATO

Waga w kg:

90.00

Dystans: 1199.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Suwałki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norymberga, Niemcy

Termin elastyczny