(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 07:34

Fiat Ducato Kamper Burstener

(Nr 1873127)
Fiat Ducato Kamper Burstener

Marka i model:

Fiat Ducato burstener

Waga w kg:

2.80

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 270.00 km

Informacje dodatkowe:

Wysokość 2.950cm odległość między osiami 3.5metra , długość 5metrow

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 19:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, rzeczywista waga przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Legnica, Polska

Termin elastyczny