(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-11-16 13:00

FIAT DUCATO LWB HI ROOF PANEL VAN

(Nr 2159610)
FIAT DUCATO LWB HI ROOF PANEL VAN

Długość [m]:

6000

Szerokość [m]:

2050

Wysokość [m]:

2524

Waga w kg (łączna):

2275.00

Budżet zlecenia [€]:

1000

Dystans: 1935.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Transport samochodu osobowego to pestka. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych wymiarach, chociażby np. maszynę budowlaną, naczepę zwykłą, quada, skuter wodny lub elementy do wszystkich tych pojazdów, a może posiadasz nawet samolot, albo tylko masz niespakowany skuter, wtedy zaczynasz mieć trudność z wyborem dobrej firmy. Portal Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych firm z różnorodną flotą samochodów, dlatego z całą pewnością znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Jeżeli chcesz otrzymać zlecenia dostosowane do twojej przesyłki, nie zapomnij, aby jak najdokładniej przedstawić urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi ocenić, czy posiada właściwy pojazd, aby taki przewóz dokonać. W przypadku, kiedy wymiary lub waga samochodów przerastają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej kierowcy muszą posiadać specjalne uprawnienia, a podczas jazdy wymagana będzie obecność pilota. Znaczące jest poza tym zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też przykładowo posiada niesprawności, które tego nie umożliwiają.

    Cena za przewóz urządzenia w serwisie Clicktrans nierzadko bywa mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Na przykład transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym około 950 km został zrealizowany za 900 zł, czyli około 500 złotych mniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Monachium, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Belfast, BT1 5GS, Wielka Brytania

Termin elastyczny