(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 17:50

fiat ducato maxi 2011 rok,pali i jeżdzi

(Nr 1874942)

Marka i model:

ducato maxi 2011

Waga w kg:

1650.00

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1685.00 km

Informacje dodatkowe:

-

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 17:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-30, 17:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, rzeczywista waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny