(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-24 20:14

Fiat fiorino qubo

(Nr 2241417)
Fiat fiorino qubo

Marka i model:

Fiat qubo 2015

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3463.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kadyks, Hiszpania

Termin elastyczny