(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-12-25 20:26

Fiat punto

(Nr 2241810)
Fiat punto

Marka i model:

Fiat punto

Waga w kg (łączna):

900.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 3459.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-12-2017, 23:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-11 do 2018-01-14

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

800 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 13:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Anita H.

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Malaga, 29010, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny