(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 16:43

Fiat Scudo Combinato

(Nr 2012903)
Fiat Scudo Combinato

Marka i model:

Fiat Scudo Combinato

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1928.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Juan les Pins, Antibes, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kozienice, Polska

Termin elastyczny