(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 08:30

Fiat126p

(Nr 2002874)

Marka i model:

Fiat126p

Waga w kg (łączna):

600.00

Budżet zlecenia [zł]:

450

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór w Miliczu zapłata na Miejscu w Jaworznie

Oferty od Przewoźników (0)

30 zł

ID firmy: 3910
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-02, 20:43

Opis oferty:

Dzisiaj mogę przewieźć za 550 pozdrawiam .dzisiaj załadunek i dzisiaj u Pana pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości: (1)

ELIASZ O. (Przewoźnik)
02-09-2017, 13:47
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się najczęściej, jeżeli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Milicz, Polska

22 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Jaworzno, Polska

22 wrz 2017