(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 08:30

Fiat126p

(Nr 2002874)

Marka i model:

Fiat126p

Waga w kg:

600.00

Budżet zlecenia [zł]:

450

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 282.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór w Miliczu zapłata na Miejscu w Jaworznie

Oferty od Przewoźników (0)

30 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:46

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-02, 20:43

Opis oferty:

Dzisiaj mogę przewieźć za 550 pozdrawiam .dzisiaj załadunek i dzisiaj u Pana pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 30 zł

Wiadomości: (1)

offman
02-09-2017, 13:47
-
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, że rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Milicz, Polska

22 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Jaworzno, Polska

22 wrz 2017