(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 13:31

Firefox bicycle

(Nr 1761981)
Firefox bicycle

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić pasujący karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić i ściągnąć wszelkie ruchome częścipedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych kartonach bądź osłonić wycinkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw chroniących jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Nowe Delhi, Indie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny