(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-05 17:37

firma 3 pomieszczenia

(Nr 2010524)

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 637.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3100 zł

ID firmy: 612437
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam Termin wybrany przez Pana ,termin który podalem jest elastyczny załadunek transport rozładunek cena która podalem jest z podatkiem Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 3100 zł

Wiadomości:

3290 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-09-2017, 21:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Klagenfurt, Austria

30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Pilzno, Czechy

1 paź 2017