(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-29 00:09

Flatpack bed

(Nr 1878728)
Flatpack bed

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 45.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Londonderry/Derry, Wielka Brytania

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Letterkenny, Irlandia

Termin elastyczny