(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Food truck mercedes Van (Nr 4545733)

Food truck mercedes Van

Długość [m]:

5.10

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

5.10

Waga w kg (łączna):

1300.00

Dystans: 900.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Santa Cristina D'aro

26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Jerez Del Marquesado

27 sie 2019


Transport pozostałych pojazdów

    Transport wozu osobowego to łatwizna. Jeżeli posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wówczas zaczynasz mieć problem z wyborem właściwej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ problemów. Ponieważ mamy w bazie bardzo wiele różnorodnych firm z różnorodną gamą pojazdów, więc niewątpliwie pojawią się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada rozmiary.

    Jeżeli chcesz zdobyć ogłoszenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najdokładniej przedstawić urządzenie. To ułatwi firmie transportowej zweryfikować, czy posiada odpowiedni wóz, żeby taki transport zrealizować. W sytuacji, gdy gabaryty lub ciężar samochodów przerastają parametry możliwe w ruchu kołowym, firma transportowa i jej pracownicy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a w czasie transportu konieczna jest obecność pilota. Istotne jest również określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wtoczyć się na przyczepę, czy też na przykład posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport pojazdu w serwisie Clicktrans zazwyczaj bywa nie tak wysoka niż standardowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym prawie 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli aż o 500 zł taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.