(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-04 12:36

Ford Escape 2 sztuki; 1 Mercedes GLa

(Nr 1826534)
Ford Escape 2 sztuki; 1 Mercedes GLa

Dystans: 951.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-06-2017, 12:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-13

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Profesjonalny transport z USA . Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 5000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Francji. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Należy nie zapominać również, rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 11 cze 2017 do 14 cze 2017

Adres i termin dostawy

Golasowice, Polska

Termin elastyczny