(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 19:50

ford fiesta

(Nr 2120790)
ford fiesta

Marka i model:

ford fiesta 2006

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1260.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się niekiedy, jak zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, właściwa masa przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Rzym, 00187, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Сандански, 2800, Bułgaria

Termin elastyczny