(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 23:40

Ford Focus

(Nr 2008817)

Marka i model:

Ford Focus

Waga w kg:

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2157.00 km

Informacje dodatkowe:

Jeden ford fokus. Duzy parking obok.Ciezarowka z balami drzewa parkuje i zajezdza codziennie.Transport najpozniej do konca wrzesnia.Jesli trzeba podjade do Birmingham lub Liverpool aby tam zaladowac samochod na lawete.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Należy pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Smithfield Street, Llanidloes SY18 6EJ, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Parczew, Polska

Termin elastyczny