(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-28 14:29

Ford Focus

(Nr 2120349)
Ford Focus

Marka i model:

Ford Focus

Waga w kg (łączna):

1600.00

Dystans: 1896.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 494058
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

el Campello, 03560, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zonhoven, 3520, Belgia

Termin elastyczny