Samochody Dodano: 2017-10-28 14:29

Ford Focus

(Nr 2120349)
Ford Focus

Marka i model:

Ford Focus

Waga w kg:

1600.00

Dystans: 1896.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

800 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 22:42

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas transportu. Powinno się nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

el Campello, 03560, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zonhoven, 3520, Belgia

Termin elastyczny